O mnie

Radca prawny

Sylwia Jeżowska

Jestem radcą prawnym, mediatorem, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie, członkiem zarządu Sekcji Sukcesji przy Północnej Izbie Gospodarczej.

Specjalizuję się w prawie gospodarczym i spadkowym, pasjonuje mnie stosowanie nowych technologii w codziennej pracy. Zajmuję się doradztwem sukcesyjnym. Posiadam doświadczenie w tworzeniu planów spadkowych, planów sukcesyjnych, obsłudze prawnej restrukturyzacji przedsiębiorstw i transferu majątku, prowadzeniu sądowych i pozasądowych sporów spadkowych.

Studiowałam prawo na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie oraz na Uniwersytecie Szczecińskim. Jestem absolwentką studiów podyplomowych Akademia Spółek Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz studiów podyplomowych Ceny Transferowe i Zarządzanie Podatkami Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, a także uczestniczką licznych kursów specjalistycznych, w tym „Zarządzanie projektem prawnym w praktyce” (EY Academy of Business).

Zbieranie doświadczenia w zawodzie rozpoczęłam w 2005 r., praktykując w licznych polskich i niemieckich kancelariach prawnych.

Władam biegle językiem niemieckim oraz językiem angielskim, w tym językiem prawniczym.

Na co dzień rozwiązuję problemy przedsiębiorców, zwłaszcza z branży IT, transportowej oraz nieruchomości.

Współpraca z klientami posiadającymi firmy rodzinne daje mi wiele satysfakcji. Firmy te dbają o długofalowe relacje, dają poczucie bycia częścią zespołu, który buduje coś więcej i na dłużej. Firma i rodzina przenikają się nawzajem. W tym miejscu przydają się umiejętności rozwiązywania konfliktów, kreatywnego myślenia, mediowania pomiędzy sprzecznymi interesami.

Zapraszam do współpracy!